Aktualności

05.03.2021
Stypendia sportowe 2021 – trwa nabór!
Przypominamy, że trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium sportowego Starosty Drawskiego dla zawodników osiągających wysokie wyniki w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie. O stypendium mogą ubiegać się  członkowie klubów sportowych działających na terenie powiatu drawskiego.
Konwent w starostwie powiatowym
05.03.2021
Konwent starosty, burmistrzów i wójta
W poniedziałek 1 marca br. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbył się Konwent Starosty, Burmistrzów i Wójta Powiatu Drawskiego.
Logotyp BIK
05.03.2021
Uwaga na złodziei danych osobowych! Przy okazji szczepienia na COVID-19 nie daj się okraść!
W całym kraju ruszył narodowy program szczepień przeciw COVID-19 ogłoszony przez Ministerstwo Zdrowia. To czas, w którym każdy Polak powinien zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo swoich danych osobowych. Takie dane jak imię i nazwisko oraz numer PESEL stanowią łakomy kąsek dla złodziei i pierwszy krok do wyłudzenia kredytu czy pożyczki.
04.03.2021
76. Rocznica Powrotu Polskości na Pomorze
Dzisiaj, w 76.
Delegacje Powiatu, PZERiI, Stowarzyszenia Przyjaciół Czaplinka i Zespołu Szkół w Czaplinku
04.03.2021
Święto Czaplinka
3 marca 1945 r. Czaplinek został wyzwolony przez pododdziały 7 Pułku Piechoty dowodzonego przez majora Stanisława Russijana. Pierwszym Polakiem, który stanął na czaplineckim rynku był chorąży Kazimierz Masiowski razem ze swoim plutonem zwiadu.

Strony