Aktualności

Kąpielisko nad jeziorem Drawsko
27.06.2017
Woda na czaplineckich plażach przydatna do kąpieli
Jednym z obowiązków organizatora kąpieliska jest kontrola wewnętrzna oceny jakości wody pod względem spełniania wymagań określonych w przepisach ustawy prawo wodne.  W ramach tej kontroli Gmina Czaplinek ustaliła harmonogram pobrania próbek wody z kąpieliska z właściwym państwowym powiatowym inspektorem sanitarnym.
URZĘDU OCHRONY ZABYTKÓW
27.06.2017
Zmiana adresu siedziby delegatury WUOZ
U W A G A ZMIANA ADRESU SIEDZIBY DELEGATURY WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU OCHRONY ZABYTKÓW   Uprzejmie informujemy, że od dnia 03.07.2017r. siedziba Delegatury WUOZ mieścić się będzie pod adresem:
Szlak zielony Dobrzyca
27.06.2017
Informacja dotycząca szlaku rowerowego zielonego „Dobrzyca”
Informujemy wszystkich miłośników dwóch kółek, że 20 czerwca br. została podpisana umowa użyczenia z właścicielem nieruchomości, po którego terenie częściowo przebiega szlak rowerowy zielony „Dobrzyca”. Wczesną wiosną wystąpił chwilowy problem w przejezdności odcinka tego szlaku, pomiędzy Psimi Głowami, a Byszkowem.  Zachęcamy zatem rowerzystów do korzystania w pełni z uroków tego szlaku.
27.06.2017
Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku.
- Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki03.07.2017 r., godz. 15.00   Tematy posiedzenia: 1. Propozycja założenia szkoły niepublicznej w Czaplinku. 2. Sprawy bieżące.      
Medaliści
26.06.2017
Zawody Sportowo – Pożarnicze 2017
Na stadionie miejskim w Czaplinku, w niedzielne popołudnie odbyły się gminne zawody w sportach pożarniczych rozegrane pomiędzy jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Czaplinek. W zawodach uczestniczyło siedem zastępów czynnych OSP, oraz gościnnie wystąpiła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Ochotniczej Straży Pożarnej w Broczynie.

Strony