Aktualności

Podsumowanie
15.10.2018
Podsumowanie kadencji 2014 – 2018
Szanowni Państwo ! Dobiega końca kadencja Burmistrza Czaplinka 2014-2018. W tym czasie uczyniono bardzo wiele, by podnieść jakość życia mieszkańców i w pełni wykorzystać walory gminy oraz jej potencjał gospodarczy. Dziś zapraszamy do  zapoznania z działaniami w zakresie:
otwarcie ścieżki pieszo-rowerowej
15.10.2018
Otwarta dyskusja z mieszkańcami na temat zmiany GPR i otwarcie ścieżki pieszo-rowerowej
12 października br. w sali narad Urzędu Miejskiego w Czaplinku odbyło się otwarte spotkanie, którego celem były konsultacje społeczne dotyczące zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Czaplinek. W otwartym spotkaniu dla mieszkańców i interesariuszy rewitalizacji uczestniczyli Burmistrz Czaplinka Adam Kośmider oraz członkowie zespołu zadaniowego ds.
15.10.2018
Złote Gody państwa Marii i Ryszarda Rechtziegelów
       W minioną sobotę Państwo Maria i Ryszard  Rechtziegelowie obchodzili  jubileusz „Złotych Godów”. Przeżyli wspólnie 50 lat i otrzymali od prezydenta RP  Andrzeja Dudy Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
15.10.2018
Informacja z XLIX Sesji Rady Miejskiej w Czaplinku.
W dniu 11 października 2018 r. odbyła się XLIX Sesja Rady Miejskiej w Czaplinku. Sesję prowadził Pan Wacław Mierzejewski – Przewodniczący Rady Miejskiej. Na Sesji podjęto: 1) uchwałę w sprawie Programu współpracy Gminy Czaplinek z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019 - podjęto 13 głosami „za” w obecności 13 radnych;
kawiaty
12.10.2018
Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom, wychowawcom, pedagogom oraz wszystkim pracownikom oświaty życzę zadowolenia z pracy, poczucia ważności wykonywanego zawodu oraz wdzięczności uczniów, z którymi dzielicie się Państwo swoją wiedzą i doświadczeniem. Niech praca będzie przyjemnością, a postępy uczniów źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Strony