Aktualności

22.05.2017
Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku.
Informujemy, że w najbliższym czasie odbędzie się posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku. - Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budownictwa, Infrastruktury i Ochrony Środowiska25.05.2017 r., godz. 16.00 Tematy posiedzenia: Problematyka dotycząca mega fermy. Sprawy bieżące.      
IX Spinningowy Turniej Trzech Miast – IX FESTIWAL WĘDKARSKI
27.04.2017
IX Spinningowy Turniej Trzech Miast – IX FESTIWAL WĘDKARSKI
To już dziewiąta edycja "Spinningowego Turnieju Trzech Miast", którego gospodarzami są Wałcz, Ińsko i Czaplinek. Każda z imprez wchodzących w cykl turnieju stanowi osobne przedsięwzięcie, a w trakcie ich rozgrywania będą obowiązywać zasady łowienia i punktacji zgodnie z załącznikami i komunikatami, które będą publikowane przez organizatorów poszczególnych imprez.
Światowy Dzień bez Tytoniu w Czaplinku
25.05.2017
Światowy Dzień bez Tytoniu w Czaplinku
31 maja obchodzony jest Światowy Dzień bez Tytoniu. Każdego roku obchody tego dnia skupiają się na innym aspekcie, np. „Młodość bez papierosa”, „Żyjmy w świecie wolnym od dymu tytoniowego”, „Podnoszenie podatków od tytoniu”. W 2017 r. tematem przewodnim oraz hasłem ogłoszonym przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jest „Tytoń zagraża nam wszystkim”.
25.05.2017
GMINNY DZIEŃ DZIECKA
Zapraszamy dzieci oraz młodzież z Gminy Czaplinek do udziału w Gminnym Dniu Dziecka!
VII Mistrzostwa w chodzeniu po Drawie
24.05.2017
VII Mistrzostwa w chodzeniu po Drawie!
Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Land Rover Club PL zapraszają na kolejną edycję Mistrzostw w chodzeniu po rzece Drawie, które odbędą się w niedzielę 18 czerwca br. To doskonała zabawa dla miłośników wyzwań!

Strony