Aktualności

15.02.2019
Zaproszenie do składania ofert na prowadzenie Punktu Informacyjno – Konsultacyjnego ds. Narkomanii w Gminie Czaplinek
Gmina Czaplinek zaprasza do składania ofert na prowadzenie Punktu Informacyjno – Konsultacyjnego ds. Narkomanii w Gminie Czaplinek w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czaplinek na lata 2019- 2022.
15.02.2019
Charytatywny maraton fitness dla Marcela
Ruszamy z energiczną sportową imprezą charytatywną. Zapisujcie w swoich kalendarzach. Niesamowita dawka energii, a to wszystko dla Marcela chorego na mukowiscydozę. Nie może was zabraknąć. Zapraszamy na halę widowiskowo-sportową w Czaplinku. Przychodźcie razem z dziećmi, dla waszych pociech przygotujemy niesamowite atrakcje i występy. Brakuje Ci formy na maraton?  Przyjdź i zobacz, posil się ciastem i podziel się uśmiechem.
Plakat zaproszenie na Galę z okazji 10-lecia KS IRAS CZAPLINEK
15.02.2019
Zapraszamy na Galę KS Iras Czaplinek
KS Iras Czaplinek ma zaszczyt zaprosić na Galę z okazji 10-lecia klubu wszystkie osoby związane z klubem - trenerów, działaczy, zawodników i oczywiście kibiców. Uroczystość odbędzie się 16 lutego 2019 w hali widowiskowo-sportowej o godzinie 12.00.
plakat turniej darta
15.02.2019
Turniej Darta
Czaplinecka Liga Steel Darta po raz kolejny organizauje turniej darta w randze Pucharu Polski. Jest to impreza ogólnopolska, której popularnosć z każdą edycją wzrasta. W zawodach uczestniczą panie jak i panowie z czołowych lokat rankingu POD Polska. Tegoroczna edycja turnieju odbędzie się w dniach 16-17 lutego 2019 r. w Zajezdzie Restauracja Pomorska, gdzie rozegrane zostaną dwa turnieje indywidualne.
e-dowód
14.02.2019
E-dowód
     Od 4 marca będzie można składać wnioski o nowe dowody osobiste. Oprócz dotychczasowych zabezpieczeń, nowy dokument tożsamości będzie miał elektronicznego chipa. E-dowód umożliwi m.in. logowanie się do portali administracji publicznej, elektroniczne podpisywanie dokumentów (ePUAP), korzystanie z automatycznych bramek granicznych na lotniskach.

Strony