Aktualności

zyczenia świąteczne
09.04.2020
Życzenia świąteczne
Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się, wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przynosiły radość, pokój i wzajemną życzliwość, aby stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech te święta będą zdrowe i pogodne. Wesołego Allleluja!  
09.04.2020
Ogłoszenie Urzędnika Wyborczego dotyczące zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych
Zgodnie z obowiązującymi przepisami (art. 182 § 5 w związku z art. 9 § 1 i 3 Kodeksu wyborczego) informuję, że pełnomocnik komitetu wyborczego lub osoba przez niego upoważniona musi dokonać zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy urzędów.
zus logo
08.04.2020
Tarcza Antykryzysowa – wsparcie z ZUS
Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te wchodzą w życie 1 kwietnia br. Wśród rozwiązań, które mają zapobiegać skutkom epidemii koronawirusa w Polsce, jest wsparcie realizowane przez ZUS. Szczegóły dostępne na stronie www.zus.pl lub po kliknięciu w link:
07.04.2020
Infolinia dla Polaków pracujących w Niemczech
Na prosbę strony niemieckiej (niemieckeigo EURES) udostępniamy informację nt. uruchomionej infolinii w języku polskich dla Polaków pracujacych w Niemczech. Szczegóły na stronie www.eures.praca.gov.pl żródło: PUP Drawsko Pomorskie    
07.04.2020
Schemat wsparcia dla mikro-małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla organizacji pozarządowych
Zachęcamy do zapoznania się z ulotką zawierającą "Schemat wsparcia dla mikro - małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla organizacji pozarządowych"  źródło: PUP Drawsko Pomorskie https://drawskopomorskie.praca.gov.pl/  

Strony