20.11.2020

Bezpłatne szkolenia dla organizacji pozarządowych

Pracownia pozarządowa z Koszalina zaprasza na bezpłatny cykl szkoleń i spotkań edukacyjnych dla zachodniopomorskich organizacji pozarządowych pod hasłem Pomarańczowa sieć.

Pierwsze spotkanie on-line odbędzie się 26 listopada (czwartek) o godz. 19.30 na platformie ClickMeeting i poświęcone będzie tematyce realizacji i rozliczania zadań publicznych wdrażanych w bieżącym, wyjątkowym roku. Z uwagi na istniejące od marca ograniczenia część naszych przedsięwzięć nie mogła się odbyć, inne realizujemy w zmienionej formule.

Jak sprawozdawać się z tych działań, jak wykazywać rezultaty, jak obliczyć procent dotacji konieczny do zwrotu, czy możemy rozwiązać umowę przed czasem – na te i inne pytania związane z rozliczaniem tegorocznych wydarzeń odpowiemy na szkoleniu.

Poprowadzi je Łukasz Cieśliński, ekspert w zakresie współpracy samorządu i organizacji, otwartych konkursów ofert i metodologii tworzenia i rozliczania projektów.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmujemy do 25 listopada przez formularz dostępny na stronie Pracowni Pozarządowej. Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają e-mailem link umożliwiający udział w spotkaniu.

Zapraszamy do udziału!

Szczegóły można uzyskać na stronie internetowej Pracowni Pozarządowej Koszalin.

Autor: Łukasz Cieśliński - Pracownia Pozarządowa Koszalin