Zapytaj Burmistrza

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Wypełnij pole.

Najczęściej zadawane pytania

 

Dzień Dobry mam pytanie. Nie mogę sprawdzić listy przydziału mieszkań po zmianie profilu Gminy. Czy taka strona jeszcze istnieje ?


 Informuję, że ostatnio zaktualizowane listy przydziału mieszkań socjalnych i komunalnych tj. z dnia 2 sierpnia 2016 r. znajdują się na nieistniejącej już, ale nadal aktywnej stronie pod adresem: wrota2.czaplinek.pl w zakładce e-urząd - mieszkania soc. i kom.- lista przydziału mieszkań. Najnowsza aktualizacja list osób ubiegających się o przydział mieszkań zostanie sporządzona do końca lutego 2017 r. i opublikowana na nowej stronie www.czaplinek.pl w zakładce e-urząd.

 Jestem osobą niepełnosprawną mam 1 grupę inwalidzką, na stronie Czaplinka ukazała się informacja o "Warsztatach terapii zajęciowej w Czaplinku" w związku z tym mam pytanie kiedy będzie można się zapisać; kto będzie prowadził zajęcia? Kiedy będzie można uzyskać więcej informacji? I drugie pytanie kiedyś w warsztatach szkolnych bezpłatnie przyjmował radca prawny czy jeszcze jest coś takiego i gdzie?


Warsztaty Terapii Zajęciowej w Czaplinku będą funkcjonować w ramach działalności Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie.  Szczegółowych informacji na ten temat udziela Pani Małgorzata Wilk tel. 503 097 552.
Bezpłatne porady prawne nadal są prowadzone w budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, pokój nr 1, na parterze, przy ul. Wałeckiej 57. Radca prawny przyjmuje od poniedziałku do piątku  w godz. od 8.00 do 12.00.

Oprócz tego Gmina Czaplinek od 2011 roku dla swoich mieszkańców prowadzi w lokalu przy ul. Rynek 1, w każdą pierwsza środę miesiąca punkt bezpłatnych porad prawnych. Radca Prawny Pan Tomasz Musiał przyjmuje od godz. 15.00 do 16.00 (w przypadku większej ilości zainteresowanych poradami prawnymi radca pozostaje dłużej).

 Jaki status ma sprawa "nielegalnej wycinki drzew nad jeziorem Czaplino, której dokonano na szkodę Skarbu Państwa"? Czy już jest wyjaśniona? Proszę o informacje w tej sprawie.


W tej sprawie nadal trwają procedury wyjaśniające. W związku ze złożonym przez Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie zawiadomieniem do Prokuratury Rejonowej w Drawsku Pomorskim dot. kradzieży drewna na rzecz Skarbu Państwa toczy się postępowanie dotyczące ustalenia sprawcy nielegalnej wycinki. Z chwilą zakończenia postępowania na sprawcę zostanie nałożona kara administracyjna.

 Panie Burmistrzu,
Chciałbym sprawdzić czas reakcji na wpis w zakładce "Zapytaj Burmistrza". Wpis dokonuję o 20.43 19.12.2016.
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam


 Zgodnie z treścią regulaminu na odpowiedź pozostawiam sobie okres do 14 dni.