Tego spotkania nie można przegapić! "Podwórko bez trzepaka".

Data wydarzenia: 
22.03.2019
Godzina: 
18:00
Organizator: 
CzOK, GKPIRPA w Czaplinku

To będzie naprawdę wyjątkowe spotkanie z wyjątkowymi osobami z kręgu kultury!

Już 22 marca zapraszam wszystkich miłośników kultury, nauczycieli, pedagogów, pracowników oświaty i rodziców na spotkanie, które pomoże nam spojrzeć na emocje dzieci i młodzieży z innej perspektywy.
Zobaczą Państwo wzruszający monodram zagrany przez utalentowaną aktorkę oraz cykl reportaży, które rozbijają w pył bezrefleksyjne przekonanie o tym, że lata dzieciństwa są beztroskie i zawsze w pełni szczęśliwe .

Podczas spotkania pojawią się aż 3 ciekawe osoby:

- Adam Wierzbanowski - absolwent PWSTFi TV w Łodzi, autor reportaży radiowych i telewizyjnych o tematyce społeczno kulturalnej
- Marta Kurzak- absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, związana z Teatrem Polskim w Warszawie. Aktorka stworzyła niezapomniane kreacje aktorskie u takich reżyserów jak Andrzej Seweryn, Maja Komorowska,Filip Bajon.Znana szerszej publiczności z serialu "Na Wspólnej"
- Łukasz Pilip- absolwent Polskiej Szkoły Reportażu, autor reportaży.

Po spotkaniu odbędzie się również panel dyskusyjny, gdzie zostaną zadane pytania o emocjonalne relacje rodzic dziecko i zostaną odkryte często schowane emocje świata młodych ludzi.

10:00 - hala widowiskowo-sportowa - spotkanie dla młodzieży
18:00- CzOK, sala widowiskowa, spotkanie dla osób dorosłych

Organizatorzy - Czaplinecki Ośrodek Kultury, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czaplinku.

Autor: 
Aleksandra Łuczyńska