07.11.2017

SŁAWA Sławno - LECH Czaplinek

herb

W kolejnym meczu o mistrzostwo KKO Lech Czaplinek zmierzył się na wyjeździe ze Sławą Sławno niespodziewanie remisując 1  - 1.

Od początku przebieg meczu układał się po myśli naszej drużyny. Efektem tego była szybko zdobyta bramka przez Wojtka Witonia w 17 minucie gry. Wydawało się, że kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Nasi zawodnicy nie mogli wykorzystać dogodnych sytuacji, natomiast gospodarze stworzyli sobie kilka okazji przy wybitnej pomocy obrońców Lecha.

Druga połowa meczu to w dalszym ciągu niemoc w wykonaniu naszej drużyny. W 68 minucie, przy biernej postawie naszych obrońców, wyrównującą bramkę dla gospodarzy strzelił Dariusz Ścisło. Sława uwierzyła, że ten mecz może wygrać. Nie umiała jednak wykorzystać prezentów od naszych zawodników.

Lech utrzymał prowadzenie w tabeli rozgrywek, następny mecz odbędzie się w sobotę 11.11.2017 r. o godzinie 12 w Czaplinku z Saturnem Mielno. Serdecznie zapraszamy kibiców do wspierania naszej drużyny.

 

Skład Lecha: Handel Jarosław - Sobol Kamil, Tomczak Tomasz, Jurewicz Paweł, Resiak Marcin, Bany Igor (58’ Gruszka Michał),  Babiak Bartłomiej, Kibitlewski Piotr, Walkiewicz Tomasz, Witoń Wojciech (74’ Witczak Jakub) Kowalski Kamil (83’ Juszczak Kamil)

Autor: 
Kierownik drużyny - Zbigniew Florczak