06.09.2017

MECHANIK Bobolice - LECH Czaplinek

W trzeciej kolejce zmagań o mistrzostwo Koszalińskiej Klasy Okręgowej drużyna LECH Czaplinek zmierzyła się na wyjeździe z MECHANIKIEM Bobolice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu 2 - 0 ( 2 - 0 ). Pierwszą bramkę zdobył Bartłomiej Babiak w 33 minucie. W 45 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul bramkarza gospodarzy na Bartku Babiaku.

Do piłki podszedł nasz stały egzekutor rzutów karnych -  Marcin Resiak i pewnie wykorzystał  swoją szansę.

Po zmianie stron drużyna Mechanika ruszyła do ataku na naszą bramkę, ale obrona i bramkarz Jarosław Handel spisali się bardzo dobrze. Lech po trzech spotkaniach jest liderem rozgrywek z kompletem punktów.

Skład Lecha: Jarosław Handel - Michał Gruszka, Dariusz Chojnicki, Paweł Kibitlewski, Marcin Resiak, - Marcin Tomczak, Piotr Kibitlewski, Damian Gałosz,  Bartłomiej Babiak, - Wojciech Witoń, Tomasz Walkiewicz

Na zmiany wchodzili: Paweł Jurewicz, Kamil Kowalski, Jakub Witczak.

W najbliższą sobotę tj. 09.09.2017r. o godzinie 1300 nasza drużyna rozegra kolejny mecz na wyjeździe. Tym razem zmierzymy się z KORONĄ Człopa.

Zapraszamy kibiców do wspierania naszej drużyny.