09.10.2017

LECH Czaplinek - VICTORIA Sianów

herb

W kolejnym meczu o mistrzostwo KKO LECH Czaplinek zmierzył się z VICTORIĄ Sianów niespodziewanie remisując  4 – 4 (2 – 3). Lech przystąpił do tego spotkania w osłabionym składzie, bez kilku podstawowych zawodników.

Początkowo spotkanie zdominowała nasza drużyna. Goście ograniczyli się do kontrataków, co wychodziło im bardzo dobrze. W 23 minucie, po jednym z nich, bramkę dla VICTORII zdobył Dominik Surówka. Natomiast już w 33 minucie po kolejnym kontrataku gości, drugą bramkę strzelił Kacper Szczepaniuk ustanawiając wynik 0 – 2. Kontaktową bramkę dla LECHA w 36 minucie zdobył Wojciech Witoń. Jeszcze przed przerwą  goście, po fantastycznym strzale prawie z linii autowej, podwyższyli wynik na 1-3. Trzecią bramkę zdobył Kamil Bazyli. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, swojego drugiego gola zdobył dla LECHA Wojciech Witoń. Druga połowa meczu rozpoczęła się od fantastycznego strzału gości. Zaskakując naszego bramkarza, bramkę prawie z połowy boiska zdobył Fiodor Drewniak. LECH pomimo fatalnej gry walczył o jak najlepszy wynik. W 60 minucie , po zagraniu piłki ręką w polu karnym zawodnika gości, sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnie wykonał Marcin Resiak. LECH do końca meczu wściekle atakował, co w drugiej minucie doliczonego czasu gry przyniosło nam wyrównanie, a bramkę zdobył powracający po kontuzji Bartek Simiński. Po tym meczu LECH zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Skład Lecha: - Olkowski Tomasz, Bany Igor (40’ Kibitlewski Paweł), Gruszka Michał (63’ Simiński Bartłomiej), Sobol Kamil, Resiak Marcin, Walkiewicz Tomasz (78’ Kowalski Kamil), Gałosz Damian, Kibitlewski Piotr, Babiak Bartłomiej, Tomczak Tomasz, Witoń Wojciech (78’ Jurewicz Paweł)