19.05.2017

Kabel-Technik-Polska Sp. z o.o.- oferta pracy

Firma Kabel-Technik-Polska Spółka z o.o., która wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group
w swoich działaniach, koncentruje się na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji
szaf sterowniczych i wiązek kablowych do pociągów, maszyn budowlanych i autobusów dla branży transportowej
oraz energetycznej.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. JAKOŚCI DOSTAWCÓW

Miejsce pracy: Czaplinek, Drawsko Pomorskie, woj. zachodniopomorskie

Przyszłe zadania:

  • Organizacja procesu kwalifikacji i oceny dostawców,
  • Kierowanie zespołem oceniającym  terminowość i jakość dostaw,
  • Analiza wskaźników jakościowych dostawców – działania aktywujące dostawców,
  • Planowanie i przeprowadzanie auditów u dostawców,
  • Weryfikacja i przygotowanie procedur, instrukcji jakościowych,
  • Bieżąca współpraca z klientami i dostawcami firmy, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile wiedziane studia w zakresie inżynierii jakości lub inżynierii produkcji,
  • Min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office ( w szczególności Excel ),
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Certyfikat audytora wewnętrznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  •      Atrakcyjną pracę w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy,
  •       Program wdrożeń dla nowego pracownika,
  •       Pomoc w relokacji,
  •       Program benefitów sportowych i kulturalnych.

Osoby zainteresowane szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu  664 150 902

LUB O PRZESŁANIE CV NA ADRES: rekrutacja_ktpatpkcgroup [dot] com (rekrutacja_ktpatpkcgroup [dot] com)

Autor:
Iwona Kusiak | PKC Group