13.09.2017

FINAŁ IX SPINNINGOWEGO TURNIEJU TRZECH MIAST

Tegoroczna edycja Spinningowego Turnieju Trzech Miast zakończona została 10 września zawodami „Drapieżnik Radunia” w Wałczu. Do zawodów stanęło 36 zawodników, najlepszym został Pan Jarosław Sienkiewicz z Wałcza (nagroda 1.500 zł, drugie miejsce zajął Pan Michał Wysocki z Ujścia (nagroda 1.000 zł), a trzecie Eugeniusz Kamycki z Komornik (nagroda 500 zł).

W klasyfikacji ogólnej wszystkich trzech zawodów (w Czaplinku, Ińsku i Wałczu)  w ramach Spinningowego Turnieju Trzech Miast I miejsce, a tym samym  tytuł "Wielkiego Mistrza Zakonu Spinningowego" wraz z nagrodą główną, którą jest wyjazd studyjny do Brukseli wraz z osobą towarzyszącą, ufundowaną przez Profesora Bogusława Liberadzkiego Posła do Parlamentu Europejskiego zajął Pan Patryk Matlak z Chodzieży, II miejsce zajął Pan Tadeusz Osowski z Czarnkowa, III miejsce Pan Krzysztof Tynny z Czaplinka. Czaplinka.

Patronat medialny nad turniejem objęły „Wiadomości Wędkarskie”, na łamach których zamieszczone są relacje ze wszystkich zawodów. Przyszłoroczna edycja turnieju rozpocznie  się w Wałczu, następnie zawodnicy spotkają się w Czaplinku, a zakończenie w Ińsku.