20.05.2020

30-lecie Samorządu Terytorialnego

30-lecie samorządu

    Szanowni Mieszkańcy,

    w związku z sytuacją epidemiologiczną i obostrzeniami sanitarnymi obchody 30-lecia Samorządu Terytorialnego zmuszeni jesteśmy ograniczyć do minimum. W zawiązku z powyższym zaplanowano:

    27 maja 2020 r (środa) godz. 12:00 - uroczyste przejście spod ratusza na cmentarz i złożenie kwiatów na grobach burmistrza III kadencji Zenona Rychliczka, przewodniczącego Rady Miejskiej I i II kadencji Wiesława Żegalskiego oraz  radnych: Ryszarda Piętosy, Ireneusza Grzyba, Czesława Chochoła, Bogdana Stećkowa, Jerzego Jana Nałęcza.

    Następnie uczestnicy będą mieli możliwość spotkać się z burmistrzem Czaplinka Marcinem Naruszewiczem oraz przewodniczącym Rady Miejskiej Michałem Olejniczakiem w sali narad Urzędu Miejskiego. 

    W celu lepszej organizacji wydarzenia, bardzo prosimy osoby, które chciałyby uczestniczyć w obchodach o zgłoszenia telefoniczne lub mailowe do dnia 25 maja 2020 (poniedziałek) do godz. 10:00:

    tel. 94 375 47 90, 510 086 870

    mail: promocjaatczaplinek [dot] pl

    Jednocześnie informujemy, że jeżeli sytuacja na to pozwoli, uroczyste spotkanie samorządowców i wspólne świętowanie 30-lecia istnienia naszego samorządu zostanie zorganizowane we wrześniu br.

    Magdalena Urlich, inspektor ds. informacji turystycznej i marketingu