13.02.2020

„TEMPELBURG” W ZESPOLE SZKÓŁ W CZAPLINKU

       7 lutego br. członkowie Stowarzyszenia Historyczno-Kulturalnego „Tempelburg” , pojawili się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku, gdzie na zaproszenie pani Marty Gańskiej spotkali się z młodzieżą uczęszczającą do tamtejszego Technikum Obsługi  Turystycznej.

      Przeprowadziliśmy cykl wykładów, podczas których dzieliliśmy się swoją pasją, przedstawiliśmy dotychczasowe działania, osiągnięcia i sukcesy. Przybliżyliśmy również młodzieży akcję ''Jezioro Tajemnic''.

      Profil stowarzyszenia oraz fotorelacje z najważniejszych wydarzeń przedstawili członkowie SHK - Paweł Nowakowski oraz Mariusz Kapczuk. O "Jeziorze Tajemnic", w tym o akcji ''85m'',  mówili Robert Patrzyński, Piotr Janicki oraz Sławomir Kolasiński.

      Pod koniec spotkania przeprowadzony został konkurs wiedzy o Stowarzyszeniu i akcji ''Jezioro Tajemnic'', który bezapelacyjnie wygrała pani Nadia Kozłowska. Serdecznie gratulujemy!

      Nagrodami w postaci gadżetów i koszulek zostały obdarowane także pozostałe wyróżnione osoby, biorące udział w konkursie.

      Już wkrótce kolejne spotkania z młodzieżą, w tym poszukiwania na świeżym powietrzu.

     Serdecznie zapraszamy do współpracy.

     Mariusz Kapczuk, prezes SHK Tempelburg