Archiwum

11.08.2017
Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku
Informujemy, że w najbliższym czasie odbędzie się posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Czaplinku.
Ulotka z informacją o Gminnym Programie Rewitalizacji Gminy Czaplinek
08.08.2017
Spotkania z mieszkańcami - wizja zmiany gminy Czaplinek i projekty rewitalizacyjne
Przypominamy, że Gmina Czaplinek od stycznia realizuje projekt pn. Gminny Program Rewitalizacji Gminy Czaplinek. Mamy już wyznaczony obszar zdegradowany i rewitalizacji, odbył cykl spotkań, warsztatów, konsultacji z mieszkańcami, konkurs plastyczny dla dzieci, kampania promocyjno-informacyjna, badania ankietowe.Przyszła więc kolej na opracowywanie i wybór przedsięwzięć planowanych do realizacji.
Plakat Chaos nad Drawą
19.07.2017
Festiwal „Chaos nad Drawą Preview”
Stowarzyszenie PZPN Punkowo Zakręceni Pozytywnie Nastawieni ma zaszczyt zaprosić państwa na festiwal „Chaos nad Drawą Preview”, który odbędzie się 22.07.2017 na terenie amfiteatru w Czaplinku. Po prawie rocznym okresie przygotowań i wytężonej pracy, udało nam się doprowadzić do końca przedsięwzięcie, o którego realizacji w naszym regionie zawsze marzyliśmy. Wystąpią zespoły: "Contrapunk" (punk rock),  "Dr.
18.07.2017
Zapytanie ofertowe - badanie sprawozdań finansowych z realizacji projektu pn. „Gminny Program Rewitalizacji Gminy Czaplinek”
  Burmistrz Czaplinka zaprasza do składania ofert na na wybór biegłego rewidenta w celu przeprowadzenia badania sprawozdań finansowych z realizacji projektu pn. „Gminny Program Rewitalizacji Gminy Czaplinek” współfinansowanego ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu państwa.  
17.07.2017
KONCERT NA MISACH I GONGACH TYBETAŃSKICH
Czaplinecki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na "Koncert na misach i gongach tybetańskich", który odbędzie się 21 lipca, o godz. 18:00 w Sali widowiskowej CzOK. Wstęp w cenie 25 zł.    Słuchamy na leżąco. Proszę przynieść karimaty i koc.

Strony